עבורי עיצוב פנים הוא עיצוב חיים. החלל שסביבנו צריך לשרת אותנו, את בני המשפחה שלנו ואת העסק שלנו, לאפשר לנו להרגיש בו נוחות ואושר ולשקף את הסגנון האישי והאופי שלנו. עיצוב מוקפד ונכון, בו הוקדשה מחשבה לכל פרט, יכול להשפיע באופן משמעותי על החיים שלנו, לשפר אותם ואף לפתוח בפנינו אפשרויות שאפילו לא ידענו שקיימות. בעיני, זה כוחו של עיצוב. "
. . .

עיצוב פנים ורהיטי יוקרה

הזיקה לתחום העיצוב התעוררה אצלי כבר בגיל צעיר ותחושות הבטן שלי הובילו אותי לפתח את התחביב, לחדד את החושים ולבקר באתרי עיצוב ובאולמות תצוגה בארץ ובעולם. את הקריירה המקצועית שלי בתחום התחלתי כאיש שטח, דרך תערוכות בינלאומיות והכרות אישית עם אנשי מקצוע, חומרים, בדים, טקסטורות וצבעים. עבדתי כ-15 שנה כמנכ"ל "פיטרו הכט" שם חוויתי את התחום על כל רבדיו מבפנים, מרצפת המכירה ומהשטח. למדתי להכיר ולהבין מהי איכות, מהו חלל נכון וכיצד להתאים בין חומרים וגוונים באופן שאינו מובן מאליו. צברתי ניסיון עשיר שבא לידי ביטוי בכל הרבדים הנוגעים לעיצוב פנים – הבנת חלל, הכרות עם חומרים ופרטים, ביקור בתערוכות בינלאומיות וייבוא של ריהוט יוקרה ואביזרים משלימים מהמותגים האיכותיים ביותר ברחבי העולם. זאת לצד עיצוב אולם התצוגה, בו ניתן לי חופש להתנסות ולהעיז, על מנת לעורר את החושים ואת הדמיון של המבקרים, מבלי להתפשר על ניצול מיטבי של החלל והצגת המוצרים באופן אידיאלי.

לאחר כ-15 שנה בחברה חיפשתי דרך חדשה, כזו שתשלב בין הניסיון שלי והיכרותי האישית עם מותגים בינלאומיים מעוררי השראה, יחד עם האהבה הגדולה שלי לעיצוב, אסתטיקה ויצירה. את התשובה מצאתי בלימודי עיצוב פנים ובסיומם בהקמת עסק עצמאי, העוסק בתכנון ועיצוב פנים של מגוון פרויקטים מאתגרים ובייבוא אישי של רהיטים ואביזרים מאירופה.

אני איש של אנשים וכל פרויקט מבחינתי הוא תהליך משותף. לאחר חקירה מעמיקה של הצרכים וההרגלים של הלקוחות, צוות המשרד ואני עובדים יחד כדי למצוא את האופציות הבלתי צפויות, מתוך סיעור מוחות וחשיבה משותפת. תהליך העבודה מול הלקוחות הוא אישי ופתוח ומתבצע באווירה נעימה ומהנה, כך שהפרויקט הופך לחווייה משותפת של כולנו.

גרשון צור

E-mail: gershontsur@gmail.com
Telephone: +972-50-6856568
Facebook: Gershon Tsur – Luxury Furniture
HaSolelim, POB: 337, 17905, Israel

חזור למעלה