רהיטי יוקרה

רהיטי יוקרה

הכרותו המעמיקה עם זירת העיצוב הבינלאומית, הנובעת מחיבור אישי לאורך שנים עם בעלי המותגים, מאפשרת לגרשון לייבא באופן אקסקלוסיבי רהיטים ואביזרים ממיטב המותגים הספרדיים. בין המותגים שהוא מייבא ניתן למצוא את Coleccion Alexandra, Ascension Latorre ו-Camus Collection, שכל אחד מהם מאופיין בסגנון ייחודי, הנאמן למסורת מקומית ארוכת שנים. הייצור המקומי של הרהיטים כולל עבודת יד מוקפדת וחסרת פשרות, תוך תשומת לב מירבית לפרטים הקטנים ולפתרונות ייחודיים בהתאמה אישית.

Coleccion Alexandra

"רוב הסגנונות הקלאסיים יכולים להיות מעורבבים עם המודרני ביותר ואפילו עם האקלקטיות המתוחכמת ביותר", כך טוען מר ג'וני ונטורה מנכ"ל ובעלי החברה, שנוסדה על ידי מעצבת הפנים Maria Jose Guinot,  לאחר שעסקה בתחום יותר מ-20 שנה. החברה מעצבת ומייצרת פרטי ריהוט, דקורציה, טקסטיל ותאורה בסגנון ייחודי ובעבודת יד מסורתית המשולבת עם טכנולוגיות מתקדמות. בזכות הניסיון הרב בתחום עיצוב הפנים, הצליחה החברה לייצר עיצוב אינטגראלי, המתבסס על קונספט מגובש, בעזרתו ניתן לייצר אווירה הרמונית בחלל המעוצב. המוצרים מיוצרים עפ"י הזמנה בעבודת יד מהחומרים האיכותיים ביותר, כך שניתן לענות באופן מלא על הצרכים של כל לקוח ולקוח, כולל בחירת הריפוד, הפרטים והגימורים.

בניגוד לתפיסה הדוגלת בטרנדים ובהחלפה תדירה של רהיטים בבית, החברה מקפידה לייצר ריהוט ואבזור שישארו זוהרים ורלוונטיים לאורך שנים ארוכות, ורואה במוצרים כהשקעה לטווח ארוך. בין הקולקציות הבולטות של החברה ניתן להתרשם מסדרת מוצרים בחיפוי עור, המעוטרים בעבודת יד בהשראת טכניקות ייצור של קלסרים וספרים עתיקים, ומסדרת ה-Traveler הכוללת פריטים העשויים מעור שעובר תהליך של חריטה מדוייקת ומרשימה. את מבחר הרהיטים משלימות קולקציות של אביזרים וגופי תאורה וכן קולקציית טקסטיל עשירה.

Ascension Latorre

החברה מאמינה בשילוב תשוקה, מאמץ, יצירתיות ועידון תוך חיפוש מתמיד של פתרונות חדשים, ליצירת אווירה טבעית אך מפוארת בחללי הבית. החברה הוקמה בשנת 1959 על ידי Ascensión Latorre בעיירה חקלאית קטנה ליד ולנסיה והתחילה את דרכה בעיצוב ובייצור כיסאות. העסק הקטן הלך וגדל והפך לעסק משפחתי עם הצטרפותם של שלושת בניה לחברה. 

העסק הקטן הלך וגדל והפך לעסק משפחתי עם הצטרפותם של שלושת בניה לחברה. כל אחד מהם העשיר את המותג בכישוריו, תוך שהם שומרים אמונים לפילוסופיה העיצובית של אימם וכיום גם הדור השלישי ממשיך את המסורת העשירה. רהיטי המותג מאופיינים בסגנון קלאסי ורומנטי אך מתובלים בטוויסט עכשווי. האלגנטיות המהודרת של הריהוט הקלאסי מקבלת אצלם פרשנות חדשה, המתאימה את הפריטים לתפיסות עיצוב עכשוויות. הדגמים מיוצרים אחד אחד, באופן אישי על פי הזמנה ואין מוצרי מדף, כמקובל בעולם האמנות. כל מוצר הוא יצירה בפני עצמה ומבחינה סגנונית החברה אינה חוששת מהדרמה, מהאוונגרד ומהבלתי צפוי. המותג מחפש ליצור רהיטים שמביאים לידי ביטוי את אופיו הספציפי של כל לקוח, כשמלה או כחליפה התפורות בדיוק לפי מידותיו. החומרים, הבדים והעורות המרכיבים את המוצרים נבחרים בקפידה והתוצאה היא רהיטים מרשימים, המייצרים אמירה דקורטיבית ופונקציונאלית כאחד.

Camus Collection

"עיצוב הוא התשוקה שלנו ואיכות היא האובססיה שלנו". כך מתארים ארבעת השותפים שהקימו את החברה את דרך העבודה שלהם. החברה הצעירה שואפת לייצר מוצרים שיגרמו למשתמש ולצופה תגובה רגשית. האמירה האישית בולטת מאוד בשפה העיצובית שלהם, הקורנת מיצירתיות , דמיון ותעוזה והמוצרים שלהם מתאימים לאלו המוכנים להכניס את הרעננות והמקוריות הזו לביתם ולחייהם. התפיסה שלהם מודדת את הרהיטים על פי הערך המוסף שהם מוסיפים לחלל, המושתת על עבודת יד איכותית ורעיונות מקוריים.

העיצוב שלהם מתקיים בתווך שבין ריהוט לפיסול ומוסיף נגיעה של אופי ואישיות לחלל הפנים. את העיצובים שלהם הם מייצרים מהחומרים המשובחים ביותר, על מנת שיחזיקו מעמד לאורך שנים, מתוך מחשבה שריהוט הוא השקעה לטווך ארוך. הם מאמינים כי ריהוט איכותי ובעל ערך ילווה את המשתמש כל חייו, ולכן שואפים לייצר פריטים על זמניים שעומדים במבחן הזמן. בחירה של רהיט כזה תבטיח מראה ייחודי וחלל בלתי נשכח, המעורר שיח ומחשבה.

בין לקוחותיו של גרשון ניתן למצוא אדריכלים ומעצבי פנים מובילים, כמו גם לקוחות פרטיים ועסקיים, עבורם הוא מספק את הפריטים ואת הפתרונות המושלמים שיתאימו באופן מדוייק לצרכיהם. הסגנון שלו, כמו גם פרטי הריהוט והאביזרים שהוא מייבא, משלבים בין תרבות, יצירתיות, חומרים וטקסטורה לכדי עיצוב קלאסי, על זמני, שאיכויותיו ישתלבו באופן מדויק בכל חלל ויעשירו אותו בניחוח בינלאומי.

גרשון צור

E-mail: gershontsur@gmail.com
Telephone: +972-50-6856568
Facebook: Gershon Tsur – Luxury Furniture
HaSolelim, POB: 337, 17905, Israel

חזור למעלה