ייעוץ עיצוב פנים

תהליכים של שיפוץ, בנייה ועיצוב פנים כרוכים בהשקעה גדולה של משאבים ובהחלטות מורכבות הכוללות משתנים רבים. הנסיון העשיר של הסטודיו בתכנון, עיצוב וייבוא וההיכרות המעמיקה שלנו עם בעלי מקצוע וספקים, מקנים לנו פרספקטיבה רחבה על התחום וראייה ארוכת טווח. אלו מאפשרים לנו לסייע ללקוחות פרטיים ולבעלי מקצוע מתחום הבנייה והנדל"ן לקבל את ההחלטות הנכונות ביותר עבורם ועבור הפרויקט.

ייעוץ לקהל הרחב

באופן אישי חווינו סיטואציות רבות בהן פנו אלינו לקוחות שנאלצו להתפשר ולוותר על דרישות, בקשות וחלומות משום שפנו אלינו לעיצוב ביתם בשלב מאוחר יחסית של הבנייה או השיפוץ. ליווי של מעצב פנים החל משלבי התכנון המוקדמים ביותר, אפילו טרם רכישת הבית, יסייע לכם בהתנהלות מול היזמים, המתווכים, הקבלנים ובעלי המקצוע ויאפשר לכם להשיג את התוצאה הסופית עליה חלמתם. תכנון חלוקת הפנים על פי הצרכים שלכם, הכנת סט תכניות מפורט המותאם בדיוק לחיי היומיום שלכם, עיצוב פנים ליצירת חלל ביתי לפי הסגנון שלכם והפקת הדמיות לאורך התהליך לצורך הבנת התוצר הסופי לפני שלב הביצוע. כל אלו יאפשרו לכם להמנע מאכזבות, לחצים ודאגות ויבטיחו תהליך מהנה ותוצאה מוצלחת ומותאמת אישית.

ייעוץ לקהל המקצועי

בעקבות העבודה המעמיקה שלנו מול לקוחות בונים ומשפצים הבנו כי אחד החששות המשמעותיים ביותר לפני רכישת הנכס הוא מידת התאמתו לצרכים הספציפיים של בני המשפחה. הצרכים של זוג צעיר בתחילת דרכו, של משפחה עם ילדים מתבגרים ושל זוג בוגר שילדיו כבר עזבו את הקן אינם דומים. בעזרת שיתוף פעולה אתכם, הקבלנים, היזמים ומנהלי הפרויקטים, אנו יכולים לסייע ללקוחותיכם הפוטנציאליים לקבל את ההחלטה הנכונה עבורם, ולעזור להם להבין את הפוטנציאל הגלום בנכס שהם עומדים לרכוש.

רהיטי היוקרה שאנו מייבאים באופן בלעדי מספרד לעיתים משתלבים בפרויקטים של הסטודיו, אך מיועדים גם לקהל הרחב המעריך איכות ולחובבי עיצוב אקסקלוסיבי בארץ. אנו מסייעים ללקוחות פרטיים בבחירת הרהיטים והאביזרים המתאימים לביתם, תוך יצירת איזון בין הפריטים המיובאים לבין המוצרים הקיימים. כמו כן אנו מספקים ייעוץ והכוונה למעצבי פנים ולאדריכלים שמעוניינים לשלב את המוצרים בפרוייקטים שלהם, וביכולתנו להכין פרזנטציות מפורטות לכם וללקוחותיכם. אם אתם עומדים בפני פרויקט של בנייה, שיפוץ או שדרוג נכס, נשמח לחלוק אתכם את הידע שלנו. מוזמנים ליצור קשר ולקבוע פגישת ייעוץ.

לקוחות מספרים

שיפוץ דירת מגורים
חיפה

שיפוץ בית פרטי
הסוללים

H&B COSMETICS
משרדים פתח תקווה

מגורי יוקרה
BLUE TEL AVIV

כנס בתי מלון
בית & נוי

READY TO SHARE

גרשון צור

E-mail: gershontsur@gmail.com
Telephone: +972-50-6856568
Facebook: Gershon Tsur – Luxury Furniture
HaSolelim, POB: 337, 17905, Israel

חזור למעלה